Pasifik Raf Sistemleri

Hakkımızda

http://www.pasifikraf.com

Hayelleriniz Kadar Gerçek, Hayalleriniz Ne Kadar Gerçek.

Pasifik Raf Sistemleri, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Parakendecilik sektörünün gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.

Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve toplam 18.000m2 büyüklüğündeki iki üretim tesisinde sürdüren Pasifik Raf, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markalarına hizmet verirken, diğer yandan yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hâlihazırda üretiminin büyük bir bölümünü, 80 farklı ülkeye ihraç eder konuma gelmiştir.

Pasifik Raf Sistemleri, süper/hiper market, akaryakıtistasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kitap/kırtasiye mağazaları, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm öneriler ile her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır

Pasifik Raf’ın yeni fabrikasında kurduğu otomatik boya sistemi 2.000 m2 alana sahip olup 6 mt/dak. hız ile çalışan Power 8 Free konveyör teknolojisiyle 10.000 m2/gün boyama kapsitesine sahiptir. Otomatik robot boya tabancaları ile boyanan her bölgenin standardizasyonu sağlanarak sektörün kalite standartlarının üstünde bir proses gerçekleştirilmektedir.

Misyon & Vizyon

Pasifik Raf Sistemleri, müşterilerinin kalite, termin ve fiyat beklentilerini karşılamak adına hedef odaklı profesyonel çözümler sunmayı, grup şirketleri ile yakın iş birliği oluşturarak çözüme yönelik bütünsel yaklaşımlar ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ve ülke ekonomisine fayda sağlamak amacıyla uluslararası iş ortaklıkları gerçekleştirerek rekabetçi ve üstünlük yaratacak çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak uluslararası kalite standartlarında hizmet veren, tercih edilen bir marka olma yolunda kendisini sürekli geliştiren ve ulusal ölçekte kazandığı tecrübe ve başarıları uluslararası arenaya taşıyan lider ve öncü bir şirket olmaktır.